Marka S.A. nieustannie monitoruje zmieniające się preferencje Klientów, tym samym dopasowuje do nich ofertę produktową.

Marka S.A. jest solidną instytucją finansową, specjalizującą się w udzielaniu pożyczek gotówkowych osobom fizycznym oraz udzielająca leasingu konsumenckiego zwrotnego. Dzięki bogatemu doświadczeniu w sprzedaży produktów Marka S.A. całkowicie i z pełnym profesjonalizmem zaspokaja potrzeby finansowe Klientów. Marka S.A. powstała w 2006 r. i zaledwie po czterech latach działalności osiągnęła status lidera rynku w Białymstoku oraz Lublinie. Do chwili obecnej z produktów i usług firmy skorzystało już blisko 39,5 tysiąca osób.

Leasing konsumencki zwrotny

Dzięki tej usłudze Klient może uwolnić swoje pieniądze zamrożone w zakupionych sprzętach. Jeżeli telewizor, lodówka, pralka, czy inny sprzęt należą do Klienta, może je sprzedać i otrzymać zapłatę. Następnie Klient podpisuje umowę leasingu konsumenckiego zwrotnego i nadal korzysta ze sprzętu, spłacając raty leasingowe. Po zakończeniu umowy leasingu Klient ma możliwość wykupu sprzętu, który stanie się z powrotem Jego własnością.

Umowa leasingu konsumenckiego zwrotnego stanowi odrębną i niezależną umowę i nie mają do niej zastosowania przepisy Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Pożyczki oferowane są w dwóch wariantach:

  • Pożyczka z obsługą w domu Klienta z ratami tygodniowymi
  • Pożyczka na konto bankowe z ratami miesięcznymi

 Pożyczka z obsługą w domu Klienta

Jest to niezwykle wygodna forma uzyskania pożyczki. Wszystkie warunki związane z udzieleniem pożyczki tj. wypełnienie Wniosku o pożyczkę, podpisanie Umowy o pożyczkę, wypłata środków pieniężnych, jak i późniejsze spłaty rat, odbywają się w domu Klienta - dzięki czemu Klient uzyskuje kompleksową obsługę bez konieczności wychodzenia z domu. Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są w ciągu 24 godzin.

Pożyczka na konto bankowe

W przypadku wyboru tej opcji, wszystkie warunki związane z udzieleniem pożyczki tj. wypełnienie Wniosku o pożyczkę, podpisanie Umowy o pożyczkę oraz wypłata środków z tytułu Umowy odbywają się w domu Klienta. Natomiast spłata rat dokonywana jest na konto wskazane przez Marka S.A. w Umowie pożyczki.

Marka S.A. zapewnia:

  • Kompleksową, profesjonalną obsługę,
  • Szeroki wachlarz produktów,
  • Natychmiastową dostawę gotówki do domu,
  • Kwotę dopasowaną do Państwa potrzeb i możliwości,
  • Dogodne warunki spłat,
  • Brak ukrytych kosztów i opłat.

Marka S.A. kieruje swoją ofertę do osób, które spełniają następujące wymagania:

  • Posiadają stałe źródło dochodów, zapewniające spłatę łącznego zobowiązania (wynagrodzenie z tytułu wykonywanej pracy, świadczenia ZUS, własna działalność gospodarcza, działalność rolnicza);
  • Legitymują się obywatelstwem polskim;