Wszelkie opinie, pytania, sugestie prosimy kierować na:

Marka S.A.
Ul. Świętego Rocha 5 lok. 109
15-879 Białystok
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dlaczego skorzystać z oferty i wybrać produkty oferowane przez Marka S.A.?

Marka S.A. jest firmą, która powstała w 2006 roku. Jej priorytetem jest profesjonalna i szybka obsługa każdego z Klientów oraz dopasowanie produktów do ich indywidualnych potrzeb finansowych. Dotychczas z oferowanych produktów i usług skorzystało blisko 39,5 tysiące Klientów.

Czym charakteryzuje się oferta Marka S.A.?

Marka S.A. to firma z branży finansowej, specjalizująca się w udzielaniu leasingu konsumenckiego wyłącznie osobom fizycznym.

W obecnej ofercie znajdują się następujące produkty:

  • Leasing konsumencki zwrotny

Największym zainteresowaniem wśród Klientów cieszy się leasing konsumencki z obsługą Pracownika, gdzie bez konieczności wychodzenia z domu uzyskiwana jest kompleksowa obsługa.

Produkty oferowane przez Marka S.A. są nie tyle wygodne, jak szybkie w uzyskaniu. Wszelkie koszty produktów są niezmienne w trakcie trwania Umowy oraz każdorazowo przedstawiane przed zawarciem Umowy.

Czym jest leasing konsumencki zwrotny?

Dzięki tej usłudze Klient może uwolnić swoje pieniądze zamrożone w zakupionych sprzętach. Jeżeli telewizor, lodówka, pralka, czy inny sprzęt należą do Klienta, może je sprzedać i otrzymać zapłatę. Następnie Klient podpisuje umowę leasingu konsumenckiego zwrotnego i nadal korzysta ze sprzętu, spłacając raty leasingowe. Po zakończeniu umowy leasingu Klient ma możliwość wykupu sprzętu, który stanie się z powrotem Jego własnością.

Umowa leasingu konsumenckiego zwrotnego stanowi odrębną i niezależną umowę i nie mają do niej zastosowania przepisy Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

 

Jakie są warunki uzyskania leasingu konsumenckiego w Marka S.A.?

Aby uzyskać leasing konsumencki w Marka S.A. należy spełnić poniższe warunki:

a) posiadanie stałego, udokumentowanego źródła dochodów zapewniającego spłatę łącznego zobowiązania, z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, emerytury, renty, działalności rolniczej, działalności gospodarczej,

b) dysponowanie aktywnym, aktualnym numerem telefonu komórkowego lub stacjonarnego,

c) legitymowanie się obywatelstwem polskim,

d) posiadanie przedmiotu do sprzedaży.

 

W jaki sposób dokonać zgłoszenia?

Nasz Pracownik skontaktuje się z Klientem w ciągu 24 godzin od momentu takiego zgłoszenia.

Dokonać zgłoszenia można telefonicznie – dzwoniąc do Naszych konsultantów pod numer telefonu:

533 340 404

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z konsultantem Marka S.A.