Wszelkie opinie, pytania, sugestie prosimy kierować na:

Marka S.A.
Ul. Świętego Rocha 5 lok. 109
15-879 Białystok
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dlaczego skorzystać z oferty i wybrać pożyczki oferowane przez Marka S.A.?

Marka S.A. jest firmą, która powstała w 2006 roku. Jej priorytetem jest profesjonalna i szybka obsługa każdego z Klientów oraz dopasowanie produktów do ich indywidualnych potrzeb finansowych. Dotychczas z oferowanych produktów i usług skorzystało blisko 39,5 tysiące Klientów.

Czym charakteryzuje się oferta Marka S.A.?

Marka S.A. to firma z branży finansowej, specjalizująca się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych i udzielaniu leasingu konsumenckiego wyłącznie osobom fizycznym.

W obecnej ofercie znajdują się następujące produkty:

  • Leasing konsumencki zwrotny
  • Pożyczki z obsługą Przedstawiciela, na okres 52 tygodni
  • Pożyczki ze spłatą miesięczną na konto na okres 12 miesięcy

Największym zainteresowaniem wśród Klientów cieszą się pożyczki i leasing konsumencki z obsługą Pracownika, gdzie bez konieczności wychodzenia z domu uzyskiwana jest kompleksowa obsługa.

Produkty oferowane przez Marka S.A. są nie tyle wygodne, jak szybkie w uzyskaniu. Wszelkie koszty produktów są niezmienne w trakcie trwania Umowy oraz każdorazowo przedstawiane przed zawarciem Umowy.

Czym jest leasing konsumencki zwrotny?

Dzięki tej usłudze Klient może uwolnić swoje pieniądze zamrożone w zakupionych sprzętach. Jeżeli telewizor, lodówka, pralka, czy inny sprzęt należą do Klienta, może je sprzedać i otrzymać zapłatę. Następnie Klient podpisuje umowę leasingu konsumenckiego zwrotnego i nadal korzysta ze sprzętu, spłacając raty leasingowe. Po zakończeniu umowy leasingu Klient ma możliwość wykupu sprzętu, który stanie się z powrotem Jego własnością.

Umowa leasingu konsumenckiego zwrotnego stanowi odrębną i niezależną umowę i nie mają do niej zastosowania przepisy Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Czym jest pożyczka z obsługą w domu Klienta?

To jedna z opcji oferowanych przez Marka S.A. Jest to niezwykle wygodna forma uzyskania pożyczki. Wszystkie warunki związane z udzieleniem pożyczki - wypełnienie Wniosku o pożyczkę, podpisanie Umowy o pożyczkę, wypłata środków pieniężnych, jak i późniejsze tygodniowe spłaty rat, odbywają się w domu Klienta. Dzięki takiej opcji Klient uzyskuje kompleksową obsługę bez konieczności wychodzenia z domu.

Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są w ciągu 24 godzin.

Czym jest pożyczka na konto bankowe?

Pożyczka na konto bankowe przy współpracy z Przedstawicielem firmy Marka S.A.

W przypadku wyboru tej opcji, wszystkie warunki związane z udzieleniem pożyczki tj. wypełnienie Wniosku o pożyczkę, podpisanie Umowy o pożyczkę oraz wypłata środków z tytułu Umowy odbywają się w domu Klienta. Natomiast spłata rat dokonywana jest na konto wskazane przez Marka S.A. w Umowie pożyczki.

Na co może być przeznaczona pożyczka oferowana przez Marka S.A.?

Klient ubiegający się o pożyczkę gotówkową nie jest zobowiązany do określenia celu, na jaki ma zamiar przeznaczyć środki pieniężne. Z reguły jednak pożyczki oferowane przez Marka S.A. przeznaczone są na nieprzewidziane wydatki i wydarzenia losowe, gdzie szybkość uzyskania pożyczki ma duże znaczenie w wyborze pożyczkodawcy (zakup przyborów szkolnych, podręczników, wyjazd wakacyjny, zakup sprzętu AGD/RTV, zakupy przedświąteczne).

Jakie są warunki uzyskania pożyczki gotówkowej w Marka S.A.?

Aby uzyskać pożyczkę gotówkową w Marka S.A. należy spełnić poniższe warunki:

a) posiadanie stałego, udokumentowanego źródła dochodów zapewniającego spłatę łącznego zobowiązania, z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, emerytury, renty, działalności rolniczej, działalności gospodarczej,

b) dysponowanie aktywnym, aktualnym numerem telefonu komórkowego lub stacjonarnego,

c) legitymowanie się obywatelstwem polskim.

Jaka jest możliwa do uzyskania kwota pożyczki w Marka S.A.?

Marka S.A. oferuje pożyczki gotówkowe:

1 . POŻYCZKI ZE SPŁATĄ TYGODNIOWĄ

Pożyczki udzielane są w opcji z obsługą w domu Klienta,

Marka S.A. oferuje pożyczki gotówkowe:

na okres 52 tygodni

w wysokości od 1 000 do 5 000 zł

2. POŻYCZKI ZE SPŁATĄ MIESIĘCZNĄ

Pożyczki udzielane są wyłącznie w opcji na konto bankowe:

przy współpracy z Pracownikiem firmy Marka S.A.:

na okres 12 miesięcy

w wysokości od 1 000 do 5 000 zł

Marka S.A. świadcząc usługi o wysokiej jakości dopasowuje ofertę produktową do indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego też każdorazowo weryfikowana jest zdolność finansowa.

Czy możliwa jest wcześniejsza spłata pożyczki?

Wcześniejsza spłata pożyczki gotówkowej jest możliwa. W celu dokonania wcześniejszej spłaty należy:

a) w przypadku pożyczki z obsługą w domu Klienta – skontaktować się z Przedstawicielem i dokonać wpłaty pozostałej do spłaty kwoty pieniędzy;

b) w przypadku pożyczki na konto bankowe – dokonać przelewu pozostałej do spłaty kwoty pieniędzy na konto bankowe Marka S.A. w restrukturyzacji, wyszczególnione w Umowie o pożyczkę gotówkową (Bank PKO BP S.A. numer 14 1020 1332 0000 1802 0318 4934).

W jaki sposób dokonać zgłoszenia?

Nasz Pracownik skontaktuje się z Klientem w ciągu 24 godzin od momentu takiego zgłoszenia.

Dokonać zgłoszenia można telefonicznie – dzwoniąc do Naszych konsultantów pod numer telefonu:

533 340 404

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z konsultantem Marka S.A.